باشگاه فرهنگی ورزشی تکواندو ثامن الحجج (ع)

بروزترین مطالب علمی و آموزشی درباره تکواندو

حقایقی جالب از طاسی در مردان

دیدگاه‌ها برای حقایقی جالب از طاسی در مردان بسته هستند
223 views

حقایقی جالب از طاسی در مردان

حقایقی جالب از طاسی در مردان

Interesting Facts About Male Baldness

طاسی مردان افراد زیادی را درگیر خود کرده است.  بهتر است کمی بیشتر با بروز طاسی در مردان آشنا شویم.

حقایقی جالب از طاسی در مردان

طاسی مردان افراد زیادی را درگیر خود کرده است.  بهتر است کمی بیشتر با بروز طاسی در مردان آشنا شویم.

زمان زیادی را جلوی آینه هستید و تلاش می‌کنید موهایتان زیباتر دیده شوند. از وسایل مختلف کمک می‌گیرید تا حالت بهتری به موهای خود بدهید. اما باید بدانید این رسیدگی‌های بیش‌ازحد و افراطی می‌تواند باعث ریزش موهای شما شود.

مردان از نظر ریزش مو در  دو گروه جای دارند. گروه اول افرادی هستند که به سراغ راه‌های مختلف برای درمان ریزش مو و طاسی می‌روند و گروه دوم کسانی که این حقیقت را پذیرفته و با ریزش موهای خود بدون هیچ تلاشی کنار می‌آیند. بهتر است کمی بیشتر با طاسی در مردان آشنا شویم.

 

محصولاتی برای جلوگیری از ریزش مو

ریزش مو

مانند بسیاری از زمینه‌های دیگر، در مورد ریزش مو نیز برخی افراد به دنبال راه‌هایی برای سودجویی هستند. باید بدانید اغلب راه‌های مبارزه با ریزش مو تأثیر چندانی نخواهند داشت. جدا کردن محصولات مؤثر و راه‌های درمانی خانگی از محصولات تقلبی کار بسیار سختی خواهد بود. اغلب مردان بدون اینکه به دنبال علت اصلی ریزش موهای خود باشند سعی دارند انواع متفاوت محصولات درمانی را امتحان کنند تا شاید از آن نتیجه‌ای ببینند.

 

ریزش مو و وراثت

ریزش مو

شاید شنیده باشید که می‌گویند خانواده‌ی مادری در ریزش مو و نازکی تارهای آن نقش مهمی را دارند. این موضوع تا حدی صحیح است زیرا ژن طاسی اولیه دارای کروموزومی است که از طریق مادر منتقل می‌گردد. البته تحقیقات نشان داده‌اند مردانی که پدر آن‌ها دچار طاسی شده‌اند به احتمال بیشتری این الگوی طاسی را تجربه خواهند کرد.

 

مردان طاس جذاب‌ترند

ریزش مو

بر اساس تحقیق و بررسی صورت گرفته در سال ۲۰۱۶ دانشمندان به این نتیجه رسیدند که در میان باور عموم مردم، مردان طاس حالت قدرتمندتر و مردانه‌تری را دارند. شاید بهتر باشد دست از مبارزه با ریزش موهای خود بردارید و از این موضوع لذت ببرید.

 

رسیدگی بیش‌ازحد به موها

ریزش مو

می‌خواهید موهایتان حالت خوبی به خود بگیرند. برای این کار زمان زیادی را جلوی آینه گذرانده و از هر چیزی که بتوانید کمک می‌گیرید، ژل، برس، شانه، اسپری …. اما باید  بدانید شاید علت اصلی ریزش موهای شما همین عادتتان است. شانه زدن بیش از حد و کار زیاد روی مو باعث وارد آمدن استرس فیزیکی به فیبر موهای شما خواهد شد و حتی ممکن است به پوست سر آسیب وارد کند. اهمیت این موضوع بیشتر زمانی است که موهای شما خیس هستند. شانه زدن موهای خیس باعث کشیده شدن بیش از اندازه‌ی آن‌ها خواهد شد.

 

شاید همین حالا ریزش مو دارید

ریزش مو

اغلب مردان پیش از آنکه متوجه کم شدن موهایشان شوند پنجاه درصد از موهای خود را از دست داده‌اند. شاید زمانی به فکر پیشگیری از ریزش مو و مراقبت‌های لازم بیفتید که دیگر دیر شده باشد. البته این وضعیت تا حدودی هم برای شما خوب است، یک شب نمی‌خوابید و فردای آن ببینید دیگر مویی روی سرتان نمانده و از نیمه طاس به یک فرد کاملاً طاس تبدیل‌شده‌اید.

 

تراشیدن موها برای رشد بیشتر

ریزش مو

بر اساس باور افراد زیادی در جامعه، تراشیدن مرتب موهای سر باعث می‌شود شما موهایی قوی‌تر و کلفت‌تر از قبل داشته باشید. اما باید بدانید این باور تا حدودی به خاطر خطای دید است. رشد موهای جدید باعث خواهد شد تارهای مو مشخص‌تر به نظر برسند، زیرا پس از تراشیدن نوک موهای جدید ضخیم‌تر از  نوک مخروطی معمولی مو خواهد بود.

 

برچسب ها :
دسته : علمی،پژوهشی

تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ ساعت : 11:57 ب.ظ


لینک مطلب : https://samenalhojajtkd.ir/?p=2654

طراحی شده توسط سئو 6
باشگاه فرهنگی ورزشی تکواندو ثامن الحجج (ع)